Budynek użytkowy Kudowa-Zdrój

Kudowa-Zdrój, dolnośląskie

  • 15 000 000 zł
  • 3 479 m²
  • 4 311,58 zł/m²

Zdjęcie

Paweł Mazgiel-Wi...

Skontaktuj się

Budynek użytkowy Kudowa-Zdrój

Kudowa-Zdrój, dolnośląskie

zaktualizowane:
6 maja 2026

15 000 000 zł

3 479 m²

4 311,58 zł/m²

Budynek użytkowy Kudowa-Zdrój

Zaktualizowane: 6 maja 2026

15 000 000 zł 3 479 m² 4 311,58 zł/m²

Rodzaj budynku:
-
Przeznaczenie:
sportowo-rekreacyjne
Powierzchnia działki:
5 678 m²
Kondygnacje:
4

Rodzaj budynku:

-

Przeznaczenie:

sportowo-rekreacyjne

Powierzchnia działki:

5 678 m²

Kondygnacje:

4

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: budynek użytkowy na sprzedaż
  • Cena: 15 000 000 zł (4 311,58 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Budynek: 3 479 m², 44 pomieszczenia
  •   4 piętra; rok budowy: 1901
  •   przeznaczenie sportowo-rekreacyjne
  • Działka: 5 678 m²
  •   teren pochyły
  •   dojazd drogą asfaltową, ogrodzenie całkowite
  • Media: prąd, gaz; ogrzewanie: gazowe, centralne ogrzewanie

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Willa Grunwald unikalna inwestycja przy Parku Zdrojowym w Kudowie Zdroju.

Oferta ekskluzywna całe wynagrodzenie biura pokrywa właściciel

Willa Grunwald to zabytkowy, gruntownie zmodernizowany obiekt z przełomu XIX/XX w., położony bezpośrednio przy Parku Zdrojowym w prestiżowej części Kudowy Zdroju.

Budynek o całkowitej powierzchni 3 479 m² (użytkowa 2 677 m²) usytuowany jest na działce 5 678 m². (...)

Agent

Paweł Mazgiel-Wiszniewski

880 361...

880 361 007

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Paweł Mazgiel-Wiszniewski

880 361...

880 361 007

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Paweł Mazgiel-Wiszniewski

Zostaw telefon, oddzwonimy