Działka inwestycyjna, ul. Główna

Główna, Słone, Kudowa-Zdrój, dolnośląskie

  • 4 150 000 zł
  • 13 898 m²
  • 298,60 zł/m²

Zdjęcie

REMAX Speedway I...

Skontaktuj się

Działka inwestycyjna, ul. Główna

Główna, Słone, Kudowa-Zdrój, dolnośląskie

zaktualizowane:
13 maja 2026

4 150 000 zł

13 898 m²

298,60 zł/m²

Działka inwestycyjna, ul. Główna

Zaktualizowane: 13 maja 2026

4 150 000 zł 13 898 m² 298,60 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 4 150 000 zł (298,60 zł/m²)
  • Źródło: biuro nieruchomości: REMAX POLSKA, zaktualizowane: 13.05.2026
  •   numer ogłoszenia: REMAX-230/9148/OGS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI
Przedstawiamy na sprzedaż działkę, oznaczoną numerem 3 o powierzchni 13.898 m² (1,3898 ha), położoną bezpośrednio przy drodze krajowej DK8, w odległości około 2 km od przejścia granicznego Polska Czechy Kudowa-Słone. Nieruchomość znajduje się na terenie miejscowości Kudowa-Zdrój, w powiecie kłodzkim.
Jest to jedna z najbardziej ruchliwych tras w regionie, stanowiąca główny ciąg komunikacyjny pomiędzy Kotliną Kłodzką a Czechami. (...)

Agent

REMAX Speedway II

536 799...

536 799 115

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

REMAX Speedway II

536 799...

536 799 115

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości