Serce 0 Ulubione

Mieszkania szeregowe Kudowa-Zdrój - Oferty sprzedaży i wynajmu

2 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 ogłoszenia

209 000 zł42,02 m² 4 973,82 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie w Kudowie Zdrój. Oferta na wyłączność Lokal stanowiący odrębną nieruchomość o pow. 42,02 m2 usytuowany jest na parterze wolnostojącego domu.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł102,55 m² 5 841,05 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie na sprzedaż Lokalizacja: kudowa-Zdrój, ul. Fryderyka Chopina Powierzchnia: 102,55 m.kw. Liczba pokoi: 4 Piętro: 0 z 2 Media: woda, prąd, gaz, ogrzewanie węglowe, ciepła woda piec gazowy.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kudowa-Zdrój

Kudowa-Zdrój,dolnośląskie

610 000 zł60 m² 10 234,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne mieszkanie z dużym ogrodem i tarasem prywatność, spokój, widoki! Wyremontowane mieszkanie w nowym budownictwie, położonego w malowniczym Jeleniowie, zaledwie 7 minut od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pstrążna

Kudowa-Zdrój,dolnośląskie

399 000 zł78 m² 5 083,45 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z przyjemnoscią przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży uroczego mieszkania zlokalizowanego w malowniczej miejscowości Kudowa-Zdrój. To nie zwykła okazja, aby stać się właścicielem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Okrzei

Kudowa-Zdrój,dolnośląskie

320 000 zł50 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Trzy pokojowe bezczynszowe mieszkanie z kuchnią, łazienką, przedpokojem i garderobą usytuowane na pierwszym piętrze domu wielorodzinnego. Do mieszkania przynależy ogródek oraz garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Kudowa-Zdrój,dolnośląskie

265 000 zł52 m² 5 096,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Do sprzedania mieszkanie własnościowe w znanej miejscowości uzdrowiskowej Kudowa Zdrój przy ul.Wojska Polskiego. Mieszkanie posiada 2 pokoje, kuchnie, łazienkę, przedpokój. Do mieszkania.