Mieszkanie, ul. Bluszczowa

Bluszczowa, Kudowa-Zdrój, dolnośląskie

  • 910 000 zł
  • 62,77 m²
  • 14 497,37 zł/m²

Zdjęcie

Katarzyna Grab

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Bluszczowa

Bluszczowa, Kudowa-Zdrój, dolnośląskie

zaktualizowane:
19 maja 2026

910 000 zł

62,77 m²

14 497,37 zł/m²

Mieszkanie, ul. Bluszczowa

Zaktualizowane: 19 maja 2026

910 000 zł 62,77 m² 14 497,37 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Piętro:
3/3
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
2021
Miejsce parkingowe:
tak
Stan mieszkania:
wysoki standard

Piętro:

3/3

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

2021

Miejsce parkingowe:

tak

Stan mieszkania:

wysoki standard

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 910 000 zł (14 497,37 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 62,77 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2021 (blok w nowym budownictwie)
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/3
  • Powierzchnia dodatkowa: taras
  • Czynsz: 448,81 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: alarm, domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: tak
  • Źródło: biuro nieruchomości: AZ Nieruchomości, zaktualizowane: 19.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 253/14464/OMS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Mieszkanie na sprzedaż

Lokalizacja: Kudowa-Zdrój, ul. Bluszczowa
Powierzchnia: 62,77 m.kw.
Liczba pokoi: 3
Piętro: 3 z 3
Media: CO miejskie, woda, prąd
Czynsz: 448,81 zł
Cena: 910 000 zł

Opis:

Na sprzedaż oferujemy komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie położone w Kudowie-Zdroju przy ul. Bluszczowej, w nowoczesnym budynku z 2021 roku, wyposażonym w windę.
Nieruchomość znajduje się na ostatnim, 3. (...)

Agent

Katarzyna Grab

531 581...

531 581 885

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Katarzyna Grab

531 581...

531 581 885

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.