Mieszkanie, ul. Słone

Słone, Kudowa-Zdrój, dolnośląskie

  • 379 000 zł
  • 33,13 m²
  • 11 439,78 zł/m²

Zdjęcie

Iwona

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Słone

Słone, Kudowa-Zdrój, dolnośląskie

zaktualizowane:
21 maja 2026

379 000 zł

33,13 m²

11 439,78 zł/m²

Mieszkanie, ul. Słone

Zaktualizowane: 21 maja 2026

379 000 zł 33,13 m² 11 439,78 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Piętro:
-
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
2022
Miejsce parkingowe:
przynależne na terenie ogrodzonym
Stan mieszkania:
wysoki standard

Piętro:

-

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

2022

Miejsce parkingowe:

przynależne na terenie ogrodzonym

Stan mieszkania:

wysoki standard

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 379 000 zł (11 439,78 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: natychmiast
  • Forma własności: księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 33,13 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2022
  • Rozkład mieszkania: piętro , narożne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Czynsz: 440 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, pralka, suszarka, zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, kuchenka mikrofalowa, piekarnik, lodówka
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Łazienka: prysznic
  • Media: siła; ogrzewanie: centralne ogrzewanie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet, telewizja kablowa
  •   klimatyzacja
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery
  • Miejsce parkingowe: przynależne na terenie ogrodzonym (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 21.05.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

SPRZEDAŻ BEZ WSPÓŁPRACY Z BIUREM NIERUCHOMOŚCI

Proszę o kontakt wyłącznie osoby zainteresowane zakupem oraz pośredników reprezentujących konkretnych klientów.

Na sprzedaż nowoczesny, w pełni wyposażony apartament inwestycyjny typu premium o powierzchni 33,13 m² z balkonem, położony na 2. piętrze w Kudowa-Zdrój. (...)

Agent

Iwona

696 203...

696 203 555

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości