Apartament

Zesłańców Sybiru, Słone, Kudowa-Zdrój, dolnośląskie

  • 455 000 zł
  • 41,24 m²
  • 11 032,98 zł/m²

Zdjęcie

Anna Toboła

Skontaktuj się

Apartament

Zesłańców Sybiru, Słone, Kudowa-Zdrój, dolnośląskie

zaktualizowane:
29 kwietnia 2026

455 000 zł

41,24 m²

11 032,98 zł/m²

Apartament

Zaktualizowane: 29 kwietnia 2026

455 000 zł 41,24 m² 11 032,98 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Piętro:
1/3
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
2024
Miejsce parkingowe:
możliwość wykupienia
Stan mieszkania:
wysoki standard

Piętro:

1/3

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

2024

Miejsce parkingowe:

możliwość wykupienia

Stan mieszkania:

wysoki standard

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 455 000 zł (11 032,98 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: natychmiast
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 41,24 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2024
  •   technika budowy: nowa technologia
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/3
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon (4,52 m²)
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Media: siła; ogrzewanie: gazowe, centralne ogrzewanie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: garaż

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Wykończony lokal o powierzchni 41,24 m² (bez kuchni), usytuowany na 1. piętrze prestiżowego kompleksu Slavita Park. To doskonała propozycja zarówno pod własne mieszkanie, jak i przestrzeń usługową czy biurową.
Standard wykończenia:
Uniwersalne podłogi. (...)

Agent

Anna Toboła

887 601...

887 601 482

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Anna Toboła

887 601...

887 601 482

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość